Alates 23. septembrist 2020 kehtib Hiiumaa haiglas haiglaravil viibivate patsientide külastuskeeld.
23.09.2020

Külastuskeelu põhjuseks on viirushaiguste laialdane levik.

Palun suhelge oma lähedastega telefoni teel. Patsiendi seisundi kohta annab informatsiooni raviarst.

Patsientidele saab tuua pakke kokkuleppel osakonnaga.

Emotsionaalsetel põhjustel on patsientide külastamine lubatud ainult eelneval kokkuleppel osakonnaga.

Tugiisikud sünnituse juurde on lubatud.

Kõik ambulatoorsetele visiitidele/uuringutele/analüüsidele tulevad patsiendid on kohustatud haiglas kandma maski ning desinfitseerima käsi.

Haigla sissepääsu juures ning registratuuris on käte desinfitseerimise võimalused ja maskid.

Haigla on avatud tööpäeviti 7-16, peale seda ja nädalavahetustel tuleb haiglasse sisenemiseks helistada uksekella.

Haigla jälgib pidevalt olukorda ning annab teada, kui patsientide külastamine on taas võimalik.