Patsiendi tagasiside: Tänan!
08.12.2020

Artikkel tänases Hiiu Lehes Hiiumaa haigla tublidest koroonaproovi võtjatest pani mind kirjutama kiitust, mis oleks pidanud juba mõned nädalad tagasi teele minema. Lihtsalt tol hetkel ei olnud ma päris kursis, kellele kiitus minema peab. Maski tagant ei tunne ju alati ära, kas oli Hiiumaa inimene või hoopiski mandrilt tulnud meditsiinitöötaja. Nüüd siis tean, et Kärdlas on eesliinil väga tublid meie omad naised.

Aga lähemalt kiitusest. Viisin oma ema Kärdlasse testi andma ja me saime lihtsalt uskumatult meeldiva teeninduse osaliseks. Au ja kiitus! Naine, kes mu emalt proovi võttis oli niivõrd sõbralik, soe ja tore, selgitas rahulikult iga sammu, pakkus emale salvrätikut, rahustas, jagas vajalikku infot nii, et kõik oli selge ja arusaadav. Minu enda testi andmine Tallinnas oli sellega võrreldes igatahes tõeline põrgu. :D Igatahes, kiitsin proovivõtjat küll siis ka kohapeal, aga usun, et kogu tiim väärib kiitust. Aitäh, et teete tublilt rasket tööd ja suudate seejuures nii armsaks jääda!

Rahulikku jõuluaega kogu Hiiumaa haigla perele!
Parimate soovidega
Mirjam